Membrany na budynki mieszkalne

Membrany na budynki mieszkalne Protan dzięki unikalnym rozwiązaniom pozwalają na wykonanie nowoczesnych i trwałych dachów. Dostarczamy produkty i systemy, które są idealnie dopasowane do potrzeb zarówno w przypadku dużych budynków i projektów, jak i domów prywatnych lub garaży.

 

Protan oferuje światowej klasy rozwiązania, zarówno dla dużych projektów jak i małych gospodarstw domowych oraz domków rekreacyjnych. Wykorzystując systemy i membrany dachowe Protan, możesz mieć pewność, że dach uzyska najlepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Nasze rozwiązania instalowane są łatwo i bezpiecznie, niezależnie od tego, czy dach jest płaski, spadzisty, zakrzywiony lub ma bardziej wymagający kształt.  Pokrycie dachowe Protan z PVC występuje w wielu kolorach, a montaż profili architektonicznych na powierzchni dachu może zapewnić wysokiej jakości wrażenie estetyczne. Protan Domestic dostarcza rozwiązania dla całych dachów, dobudówek, straganów, domków i aneksów. 

Protan Domestic posiada również membrany do zewnętrznych i wewnętrznych rozwiązań, jak tarasy dachowe, patia i pomieszczenia wilgotne. Membrana RadonSafe Protan Domestic chroni budynek przed radonem.

Produkty firmy Protan mają długą, udokumentowaną żywotność i wymagają minimalnej konserwacji.

Protan posiada certyfikaty System Zarządzania Jakością ISO9001 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Oznacza to, że wszystkie aspekty działalności firmy są identyfikowane, a ich jakość udokumentowana, oraz że produkcja ma możliwie najmniejszy negatywny wpływ na środowisko - zarówno na skalę lokalną, jak i globalną.

Wybierz jeden z produktów, aby uzyskać więcej informacji.

Polecamy również:

Dachy eksponowane

Nasze wysokiej jakości rozwiązania w zakresie dachów eksponowanych są trwałe i wytrzymałe w każdym klimacie. Dzięki nim nasze dachy trzymają wysoki standard techniczny.

Dachy zielone i balastowe

Dachy zielone mogą służyć jako dachowy ogród z drzewami, krzewami i płotami. Dachy balastowe z kolei to konstrukcje dachowe, w których membrana jest przykryta kolejnymi warstwami.

Membrany na taras, balkon

Dzięki solidnym i wytrzymałym systemom membranowym Protan do stosowania na tarasach i balkonach otrzymasz pokrycie o wysokiej jakości i trwałości, zapewniające ochronę przed wilgocią, pleśnią, gniciem i korozją.

Membrany do izolacji pomieszczeń mokrych

Solidne i wytrzymałe systemy membranowe Protan do izolacji pomieszczeń mokrych zapobiegają przeciekom i związanymi z nimi problemami z wilgocią, pleśnią, gniciem i korozją. Nasze systemy membranowe mogą być wykorzystywane do podłóg i ścian w strefach mokrych wszelkich rodzajów pomieszczeń.

Membrana Protan Radon Safe

Protan RadonSafe to mocna i gazoszczelna membrana zapobiegająca przenikaniu radonu do wnętrza budynku.

Membrana dachowa Protan CoolRoof

Protan Cool Roof to system, który wykorzystuje białą membranę o udokumentowanym wysokim współczynniku odbicia promieni słonecznych (SRI) i mniejszej potrzebie chłodzenia

Dachy o skomplikowanym kształcie

Przy pomocy unikalnych rozwiązań firmy Protan dach może wzbogacić architekturę i nadać budynkowi nowy wygląd i tożsamość. Taki dach pomaga przedstawić cel budynku, jego charakter i związek z otoczeniem

System Solar Roof

Protan Solar Roof jest systemem dostosowanym do instalacji paneli słonecznych montowanych na dachach pokrytych membraną Protan.