Standard Overlap System IMG.jpg

Elastyczne rozwiązania dachowe, które sprostają wysokim wymaganiom

Te technicznie solidne i trwałe pokrycia dachowe zostały opracowane z myślą o ekstremalnym skandynawskim klimacie, co sprawia, że dachy eksponowane są łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

arrow_downward

Dachy eksponowane

„Dachy eksponowane” to zbiorcze określenie wszystkich dachów z widoczną i wyeksponowaną na warunki atmosferyczne powierzchnią hydroizolacyjną.

Protan dostarcza wytrzymałe i trwałe pokrycia dachowe, które zapewniają architektom, projektantom i wykonwwcą bezpieczeństwo i elastyczność wykorzystania naszych systemów dachowych do różnych celów i rozwiązań, które wymagają czegoś więcej od pokrycia hydroizolacyjnego.

Protan posiada 50-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości pokryć dachowych o udokumentowanej długiej żywotności. Te technicznie solidne i trwałe pokrycia dachowe zostały opracowane dla ekstremalnych skandynawskich warunków klimatycznych, dzięki czemu eksponowane dachy charakteryzują się dużą odpornoscią i są łatwe w pielęgnacji i konserwacji.

Rozwiązania dachowe Protan mogą być stosowane na wszystkich typach podłoży, niezależnie od tego, czy są to nowe budynki, czy projekty renowacyjne. Pokrycia dachowe montuje się szybko, a wszystkie połączenia zgrzewa się gorącym powietrzem. Membrany termoplastyczne Protan mają niski ślad węglowy, nadają się do recyklingu, dzięki użyciu urządzeń elektrycznych do ich łączenia są montowane bez emisji zbędnych zanieczyszczeń.

Protan dostarcza pokrycia dachowe zarówno z PCV, TPO jak i papowe do instalacji na dachach eksponowanych.

Podsumowanie produktu

  • Membrany mogą być mocowane za pośrednictwem łączników mechanicznych, za pomocą systemu Vaccum lub połączeń klejowych do konstrukcji dachu.
  • Pokrycie dachowe doskonale nadaje się zarówno do dachów płaskich oraz spadzistych do nowych konstrukcji dachowych jak i projektów renowacyjnych.
  • Membrany Protan są wzmocnione zgodnie z ich zastosowaniem i powlekane PVC-P (plastyfikowanym).
  • Pokrycia dachowe mają antypoślizgową powierzchnię dzięki czemu są bezpieczne podczas instalacji oraz ich konserwacji.
Przeglądaj wszystkie nasze produkty dachowe, akcesoria oraz narzędzia

Przeglądaj wszystkie nasze produkty dachowe, akcesoria oraz narzędzia

Produkty Protan mają jeden z najniższych wskaźników emisji dwutlenku węgla w kategorii pokryć dachowych. Tutaj możesz przeglądać nasze produkty według kategorii lub obszaru zastosowania.

Przeglądaj produkty

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i produktach?

Michal Miasek - MD Sales Eastern Europe

Michal Miasek

MD Sales Eastern Europe
Melanie Marquard - MD Sales Western Europe

Melanie Marquard

MD Sales Western Europe
Ivar Braaten - MD Turkey

Ivar Braaten

MD Turkey