Protan_ruller_takbelegg_A.jpg

Membrana dachowa PVC

Membrana PVC to rodzaj jednowarstwowego pokrycia dachowego wykonanego z syntetycznego polimeru zwanego polichlorkiem winylu (PVC)

arrow_downward

Czym jest membrana dachowa PVC?

Membrany dachowe z PVC są zwykle stosowane na dachach płaskich lub o niskim nachyleniu, zarówno w budynkach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Membrany dachowe z PVC są zazwyczaj produkowane w arkuszach, które są mechanicznie mocowane, klejone lub zgrzewane w celu utworzenia ciągłej warstwy hydroizolacyjnej na poszyciu dachu. Są dostępne w różnych kolorach i grubościach i można je dostosować do konkretnych potrzeb obiektuu. Jedną z kluczowych zalet membran dachowych PVC jest ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i substancje chemiczne. Są również stosunkowo łatwe w montażu i konserwacji, a w połączeniu z odpowiednią izolacją i montażem mogą zapewnić doskonałe korzyści w zakresie efektywności energetycznej.

Ogólnie rzecz biorąc, membrany dachowe z PVC są popularnym wyborem do dachów płaskich oraz o niskim nachyleniu ze względu na ich wszechstronność, trwałość i właściwości użytkowe.

Membrany dachowe PVC firmy Protan