Ochrona wszystkich rodzajów dachów za pomocą membran Protan SE

Ochrona wszystkich rodzajów dachów za pomocą membran Protan SE

Membrana SE, produkowana przez Protan, może być montowana wszędzie, niezależnie od tego, czy dach jest płaski czy o skomplikowanym kształcie. Elastyczna membrana PVC łatwo dostosowuje się do różnych warunków klimatycznych.

Seria membran Protan SE to wzmocniona poliestrem membrana PVC stosowana na odkrytych powierzchniach dachowych. Może być mocowana mechanicznie lub układana luźno w systemie dachu próżniowego. Membrana może być układana na różnych rodzajach podłoża, zarówno na ciepłych, jak i zimnych dachach. Membrana Protan SE może być stosowana na dachach o różnych kształtach i kombinacjach - płaskich, skośnych i zakrzywionych.

arrow_downward

Oferujemy produkty z serii membran Protan SE naszym klientom, którym zalecamy montaż odkrytych pokryć dachowych w systemach z mocowaniem próżniowym lub mechanicznym. Te systemy dachowe są odpowiednie zarówno dla nowych budynków, jak i projektów renowacyjnych, na dachach płaskich i skośnych.

Membrana wykonana jest z miękkiego PVC i wzmocniona włóknem poliestrowym. Membrana Protan SE zawiera stabilizatory, które pozwalają na wytrzymywanie wysokich i niskich temperatur, odporne na działanie UV oraz ognia.

Są bardzo wytrzymałe na rozdarcia, co jest szczególnie istotne przy mocowaniu mechanicznym na dachach narażonych na silne oddziaływanie wiatru. Membrana Protan SE, pozostając elastyczna w niskich temperaturach, jest najłatwiejszym produktem do instalacji w trudnych oraz zimnych warunkach klimatycznych.

Membrany  Protan posiadają w standardzie unikalną powierzchnię antypoślizgową, która nie tylko zapewnia bezpieczeństwo ale także znacznie poprawia estetykę powierzchni dachu. W porównaniu do materiałów bez struktury antypoślizgowej, stanowi to istotny czynnik bezpieczeństwa podczas chodzenia po zawilgoconej powierzchni dachu podczas wykonywanych prac.

Arkusze membrany są zgrzewane pomiędzy sobą za pośrednictwem gorącego powietrza.