Uniwersalna i ognioodporna membrana

Uniwersalna i ognioodporna membrana

Membrana G jest wzmocniona włóknem szklanym z zastosowaniem do dachów balastowych, odwróconych i zielonych. Może wytrzymać ekstremalne warunki klimatyczne oraz korozję biologiczną.

arrow_downward

Membrana Protan G jest wzmocnioną włóknem szklanym odporną na drobnoustroje membraną PCV do dachów balastowanych, odwróconych oraz zielonych. Membrana Protan G jest odporna na wysokie i niskie temperatury, korozję bioligiczną i jest stabilna wymiarowo.

Membrana Protan G do pomieszczeń wilgotnych.

Membrana Protan G jest stosowana na ściany i podłogi w pomieszczeniach wilgotnych. Hydroizolacja pomaga chronić przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią i przesiąkaniem.

Membranę Protan G stosujemy do pomieszczeń mokrych zarówno w przypadku nowych budynków, jak i projektów modernizacyjnych. Membrana Protan G to membrana hydroizolacyjna o grubości 1,5 mm, zgrzewalna gorącym powietrzem, stosowana zarówno na podłodze jak i ścianach w strefie wilgotnej.

Wilgoć powoduje dużą ilość szkód w budynkach niż cokolwiek innego. Szkody spowodowane wilgocią generują olbrzymie wydatki właścicielom obiektów. Do kosztów dochodzą problemy zdrowotne spowodowane rozwojem bakterii i grzybów w materiałach budowlanych. Niewielkie wycieki z „niewielkimi” ilościami wody mogą szybko doprowadzić do poważnych uszkodzeń budynku.

Membrana Protan G do tarasów

Membrana Protan G to wszechstronny produkt produkowany przez firmę Protan. Od 30 lat jest używany do budowy dachów i tarasów.

Membrana Protan G jest stosowana jako membrana hydroizolacyjna na tarasach z płyt betonowych, drewnianych lub żwirowych. Jest to membrana wzmocniona włóknem szklanym o grubości 1,5 mm. Membrana Protan G to wysokiej jakości produkt, który od ponad 30 lat jest stosowany do pokryć dachowych oraz tarasów. Posiada niezbędną dokumentację techniczną oraz aprobacyjną wydaną przez SINTEF.