Grupa przemysłowa Protan z siedzibą w Norwegii jest światowym liderem w dziedzinie technologii membranowej.

Grupa przemysłowa Protan z siedzibą w Norwegii jest światowym liderem w dziedzinie technologii membranowej.

Opracowujemy i produkujemy membrany, pokrycia dachowe, systemy wentylacyjne oraz tekstylia techniczne.

arrow_downward

Zatrudniając ponad 900 pracowników, z których 150 pracuje w naszej siedzibie głównej w Drammen, nasze obroty w 2022 roku wyniosły 2,6 miliarda koron norweskich.

Naszym największym obszarem działalności są pokrycia dachowe i membrany ale również specjalizujemy się w systemach wentylacyjnych dla kopalń i tuneli pod indywidualne zamówienia. Ponadto produkujemy hale magazynowe i przemysłowe z PVC, sprzęt przeciwpowodziowy, rozwiązania dla akwakultury, worki olejowe, wysięgniki olejowe i inne. Produkty te są eksportowane na cały świat. Protan jest również jedną z wiodących firm zajmujących się wykonawstwem dachów w Europie Północnej.


Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu Protan opracował innowacyjne rozwiązania dla globalnego rynku i wymagającego klimatu. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami i dostawcami, aby być liderem w dziedzinie innowacyjności, technologii, rozwiązań środowiskowych . To wyjątkowe doświadczenie i wiedza pozwalają nam dostarczać elastyczne, niestandardowe rozwiązania dostosowane do lokalnych wymagań - niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje wodoszczelnego dachu przyjaznego dla środowiska, wymagającej wentylacji czy innej ochrony, która wymaga zaawansowanego technicznie rozwiązania.

Więcej informacji o Protan