Obiekty mieszkalne i rekreacyjne

Obiekty mieszkalne i rekreacyjne

Protan oferuje światowej klasy rozwiązania zarówno dla dużych projektów, jak i domów prywatnych i wakacyjnych. Korzystając z systemów dachowych i membranowych Protan, możesz mieć pewność, że Twój dach ma najlepszą możliwą ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi.

arrow_downward

Nasze rozwiązania są proste i bezpieczne w montażu, niezależnie od tego, czy dach jest płaski, spadzisty, zakrzywiony, czy też ma bardziej złożoną konstrukcję. Pokrycia dachowe Protan PVC dostępne są w wielu kolorach, a montaż profili na widocznych częściach połaci dachowej może zapewnić jeszcze bardziej atrakcyjne wrażenie wizualne. Protan Domestic oferuje rozwiązania dla pełnych dachów, nadbudówek, szop, kabin i aneksów.

Protan Domestic posiada rozwiązania na bazie membran do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak tarasy na dachach, tarasy i pomieszczenia wilgotne. Membrana Protan RadonSafe chroni Twój budynek przed radonem. Produkty Protan mają udokumentowany długi okres użytkowania i nie wymagają dużego zaangażowania w ich konserwację.

Protan posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania środowiskowego ISO 14001. Oznacza to, że każdy aspekt naszej działalności został udokumentowany z gwarancją jakości a produkcja zoptymalizowana w taki sposób aby miała jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko lokalnie jak i zarówno globalnie.

Rysunki techniczne i teksty opisowe

Rysunki techniczne i teksty opisowe

Tutaj znajdziesz przegląd rysunków technicznych Protan oraz teksty opisów, które można pobrać w formacie pdf i dwg.

Dokumentacja

Dokumentacja

Tutaj znajdziesz dokumentację produktów i certyfikaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i produktach?

Michal Miasek - MD Sales Eastern Europe

Michal Miasek

MD Sales Eastern Europe
Melanie Marquard - MD Sales Western Europe

Melanie Marquard

MD Sales Western Europe
Ivar Braaten - MD Turkey

Ivar Braaten

MD Turkey