Dachy o skomplikowanym kształcie

Przy pomocy unikalnych rozwiązań firmy Protan dach może wzbogacić architekturę i nadać budynkowi nowy wygląd i tożsamość. Taki dach pomaga przedstawić cel budynku, jego charakter i związek z otoczeniem

Dach jest piątą elewacją budynku

Różne, skomplikowane profile i kolory membran na dachu mogą przyciągnąć uwagę i zainteresowanie budynkiem. Protan zapewnia jednocześnie trwały dach o wysokiej jakości i długiej żywotności.

Pogoda - szczelne dachy o długiej żywotności

Pokrycia i membrany dachowe Protan ma udokumentowaną szczelność i długą żywotność, a także wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz minimalne wymagania konserwacyjne. Systemy pokryć dachowych i membran spełniają wszystkie wymagania w zakresie jakości, elastyczności, możliwości dostosowania i estetyki.

Wybór koloru i profili

System Design Roof (dachy o skomplikowanym kształcie) to jakość, funkcjonalność, nowoczesny wygląd i innowacja. Możliwości wyboru, które daje gama kolorów i profili, zapewniają ekskluzywny i innowacyjny wygląd dachu. Nasz system pokryć dachowych montuje się łatwo i bezpiecznie, niezależnie od tego, czy dach jest płaski, spadzisty, kopułowaty czy też ma bardziej wymagający kształt. 

Profil Omega

Profil ten jest w kształcie „Ω”, stąd jego nazwa. Profile zgrzewa się bez przebijania na membranie po montażu. Taki kształt nadaje głębi i wyrazu wielkim powierzchniom dachowym, pomaga również tworzyć skomplikowane wzory. Profile mogą być instalowane w dowolnych odstępach, tak by pasowały do wyglądu budynku.

Polecamy również:

Dachy eksponowane

Nasze wysokiej jakości rozwiązania w zakresie dachów eksponowanych są trwałe i wytrzymałe w każdym klimacie. Dzięki nim nasze dachy trzymają wysoki standard techniczny.

Dachy zielone i balastowe

Dachy zielone mogą służyć jako dachowy ogród z drzewami, krzewami i płotami. Dachy balastowe z kolei to konstrukcje dachowe, w których membrana jest przykryta kolejnymi warstwami.

Prefabrykowane komponenty Protan

Protan posiada jedną z największych ofert prefabrykowanych komponentów na rynku, która obejmuje komponenty do narożników, przewodów i ścianek.