Tkaniny techniczne

Firma Protan ma doświadczenie i szeroką wiedzę w dziedzinie produkcji tkanin technicznych powlekanych PCW. Nasze produkty, o szerokim spektrum zastosowań, wykonane z tkanin technicznych zaspokajają potrzeby klientów na całym świecie - od Arktyki po obszary tropikalne.

Wyroby z tkaniny technicznych Protan powstają w trzech różnych fabrykach, dwóch w Norwegii i jednej w Polsce.  Możemy się pochwalić dużą wydajnością oraz elastycznymi liniami produkcyjnymi.

Główna siedziba firmy Protan oraz nasz największy zakład produkcyjny mieszczą się w Drammen.  Posiadamy również fabrykę w Nesbyen, gdzie produkcja jest w dużej mierze zautomatyzowana. W fabryce usytuowanej w Polsce wytwarzamy duże pokrycia dla hal magazynowych, hal imprezowych oraz innych obiektów sportowych, a także mniejsze namioty zarówno dla osób prywatnych jak i sektora biznesowego.

Posiadamy rozległą wiedzę na temat możliwości zastosowań oraz optymalnego wykorzystania tkanin powlekanych PCW. Protan to lider na europejskim rynku, dla którego udoskonalanie produktu oraz innowacja stoją na pierwszym miejscu. Poza różnymi produktami, które oferujemy w ramach ProFenceSolutions, Protect Solutions, Hall & Storage Solutions, Oil Industry Solutions oraz Food & Water Solutions tworzymy produkty i rozwiązania projektowane specjalnie pod indywidualne potrzeby klientów.

Nasze tkaniny techniczne oraz stosowane metody łączenia zgrzewaniem wysokimi częstotliwościami pozwalają na wielką swobodę w zakresie projektowania i wykonywania nowatorskich produktów.
Protan jest otwarty na wszelkie nowości techniczne wynikające z możliwości naszych materiałów. Decydując się na współpracę z nami doświadczysz dużej swobody w wyborze wyglądu i zastosowanych rozwiązań przy produkcji wyrobów dla Twoich zastosowań. Dotyczy to zarówno palety kolorów, rozmiarów oraz rodzaju przeplotu stosowanych materiałów.

Razem znajdziemy optymalne rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby.

Tkaniny techniczne

Firma Protan ma szerokie doświadczenie i kompetencje w dziedzinie produkcji tkanin powlekanych PCW stosowanych w szeregu różnych wyrobach. Nasze produkty wykonane z tkanin technicznych zaspokajają potrzeby klientów na całym świecie - od Arktyki po obszary tropikalne.

Czytaj więcej