Protan Ventiflex Duo

Protan Ventiflex Duo

Protan Ventiflex Duo umożliwia transport powietrza przez wąskie przejścia lub w tunelach o ograniczonej wysokości, bez redukcji ilości powietrza.

arrow_downward

Pojedynczą dużą rurę główną zastąpiono dwoma standardowymi rurami o mniejszej średnicy. Podwójna rura jest mocowana do wspólnego systemu podwieszenia. Dwie równoległe rury po wypełnieniu powietrzem przyciśnięte są do sklepienia, dzięki czemu wysokość do sufitu zwiększa się do 40 procent w porównaniu z systemem z jedną główną rurą.

Niższe zużycie energii

Protan Ventiflex Duo ma większą powierzchnię przekroju niż inne podobne systemy, co obniża zużycie energii przy takiej samej wysokości montażu i mocy wentylatora. System dostarcza także więcej powietrza przy takiej samej mocy wentylatora.

Dwie niezależne rury

Te dwie osobne rury mogą funkcjonować niezależnie od siebie, a bezpieczne łączenia systemu cechują się niskim współczynnikiem tarcia. System Protan Ventiflex Duo jest opracowany tak, że pasują do niego wszystkie elementy. Ponadto system można zamontować blisko sklepienia tunelu, ponieważ system podwieszenia znajduje się między dwoma niezależnymi rurami.

Kontakt

Rune Andresen - Area Sales Manager T&M

Rune Andresen

Area Sales Manager T&M
Arndt Hedtkamp - Sales Manager – Tunneling & Mining

Arndt Hedtkamp

Sales Manager – Tunneling & Mining
Vanessa Dos Santos - Tunnel and Mining Manager

Vanessa Dos Santos

Tunnel and Mining Manager