Prawidłowa oferta wraz z niezbędną dokumentacją

Prawidłowa oferta wraz z niezbędną dokumentacją

ProKalk umożliwia tworzenie poprawnych opisów projektów i ofert w prosty i przejrzysty sposób.

arrow_downward

Protan wykorzystuje narzędzie ProKalk, aby przed przystąpieniem do projektu przedstawić klientowi szczegółową i poprawną ofertę wraz z niezbędną dokumentacją. Narzędzie bazuje na Norweskiej Normie NS3420 i umożliwia tworzenie poprawnych opisów projektów oraz ofert w prosty, przejrzysty sposób.

Szczegółowe zestawienia materiałów

ProKalk wykorzystuje system cen i doświadczenie Protan do przygotowania szczegółowych zestawień materiałowych wraz z operacjami roboczymi, co umożliwia również tworzenie precyzyjnych opisów prac wraz z ich harmonogramami.

Dokładne ilości materiałów

ProKalk wykorzystuje dane utworzone w ProPlan do obliczania i przygotowywania specyfikacji na podstawie rysunków technicznych z dokładnymi ilościami materiałów. Przyczynia się to do dokładnego obliczenia niezbędnej ilości prac i materiałów dla indywidualnego projektu.

Zgodność z NS3420

System jest na bieżąco aktualizowany w związku ze zmianami w NS3420 i może służyć do tworzenia kilku dokumentów, które są wymagane w fazie oferty dla projektu.

Specyfikacje stworzone przez ProKalk są szczegółowe i zoptymalizowane w ten sposób aby klient otrzymał jasny i przejrzysty układ przygotowanego projektu.

Skontaktuj się z Biurem Projektowym

Skontaktuj się z Biurem Projektowym

Biuro projektowe Protan wspiera architektów, projektantów oraz wykonawców budowlanych najnowocześniejszą wiedzą techniczną i oferuje zoptymalizowane rozwiązania systemowe dla budownictwa.