Prefabrykowane panele dachowe, moduły i domy

Prefabrykowane panele dachowe, moduły i domy

Protan dostarcza specjalnie dostosowane rozwiązania dla producentów elementów dachowych i tarasowych

arrow_downward

Producenci prefabrykowanych paneli dachowych

Protan dostarcza specjalnie dostosowane rozwiązania dla producentów elementów dachowych i tarasowych. Rokrocznie firma sprzedaje skandynawskim producentom tych paneli ponad 400 000 m2 pokryć dachowych i membran.

Protan dostarcza na zamówienie prefabrykowane arkusze o długościach i szerokościach gotowych na wymiar paneli modułowych producentów. Możemy zapewnić określone szerokości do 3,96 metra, a także długości dostosowane do efektywnego i łatwego montażu na linii produkcyjnej, co pozwala uniknąć niepotrzebnych strat.

Firmy budowlane

Protan oferuje firmom budowlanym rozwiązania zarówno dla dachów płaskich, jak i stromych.

Dostawy te są zazwyczaj realizowane na potrzeby konkretnego projektu, na przykład z budową domów szeregowych lub projektowanym osiedlem mieszkaniowym. Pokrycia dachowe i produkty membranowe Protan są często dostarczane za pośrednictwem naszej europejskiej sieci dystrybutorów i współpracujących partnerów w branży dachowej. Pokrycia dachowe lub membrany dostarczamy również bezpośrednio do firm budowlanych, które następnie samodzielnie instalują produkty.

Termoplastyczne pokrycia dachowe są najczęściej stosowane na dachach płaskich, ale membrany Protan coraz częściej znajdują zastosowanie także w dachach stromych. Bogata kolorystyka pokryć dachowych i dodatków, takich jak profile omega, stwarza dla architektów i wykonawców dużą różnorodność rozwiązań estetycznych.

Korzystny stosunek jakości do ceny, krótki czas montażu i bezpieczne rozwiązania sprawiają, że produkty Protan są doceniane przez firmy budowlane. Warto dodać, że spełniają one szereg wymogów odnośnie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska - branża budowlana przywiązuje do tych wymogów coraz większą wagę.

Systemy Protan BlueProof i BlueProof Green, staną się w przyszłości powszechnym rozwiązaniem na budynkach, ponieważ rozwiązują one problemy z wodami powierzchniowymi i zastępują kosztowne wykonywanie wykopów i usuwanie gruzu. Wolnostojąca zabudowa mieszkaniowa z płaskimi dachami korzystnie rozwiąże problem wód powierzchniowych, wykorzystując do tego celu powierzchnię dachu.

Producenci budynków modułowych

Protan dostarcza rozwiązania dla znormalizowanych budynków modułowych, takich jak kontenery lub pawilony np. dla szkół i przedszkoli.

Producenci budynków modułowych mają wiele wspólnych wymagań, jak producenci prefabrykowanych paneli dachowych, zwracają uwagę na wydajności produkcji, właściwości mechaniczne oraz środowiskowe, a to zapewniają pokrycia dachowe i membrany Protan.

Dostarczane przez Protan pokrycia dachowe to skrojone na miarę rozwiązania, które przyczyniają się do minimalizacji odpadów i wymagają niewielu operacji związanych z montażem. W wielu przypadkach nie ma nawet potrzeby zgrzewania w hali produkcyjnej, gdyż prefabrykowane arkusze można łatwo przyklejać lub mocować przy pomocy łączników mechanicznych.

Dział sprzedaży

Mariusz Buszka - Polska południowa <br> (województwa:dolnośląskie, opolskie)

Mariusz Buszka

Polska południowa
(województwa:dolnośląskie, opolskie)
Bartosz Ratajczak - Polska zachodnia<br> (województwa:zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Bartosz Ratajczak

Polska zachodnia
(województwa:zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie)
Karol Małysz - Polska południowa<br> (województwa:śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

Karol Małysz

Polska południowa
(województwa:śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
Jan Walewski - Polska północna<br> (województwa:pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie)

Jan Walewski

Polska północna
(województwa:pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie)
Piotr Ruszkowski - Polska centralna i wschodnia<br> (województwa:podlaskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie)

Piotr Ruszkowski

Polska centralna i wschodnia
(województwa:podlaskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie)
Viliam Oros - Słowacja (Slovensko)

Viliam Oros

Słowacja (Slovensko)