Praca w Protan

Czy chcesz być jednym z nas?

Protan jest firmą międzynarodową z norweskimi korzeniami. Nasza działalność obejmuje produkcję i rozwiązania systemowe w zakresie dachów i membran, tekstyliów technicznych, systemów wentylacyjnych oraz działalności przedsiębiorczej.

Umożliwia to ciekawą karierę zawodową, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym.

Siedziba główna firmy znajduje się w Drammen w Norwegii. Zatrudniamy ogółem ponad 700 pracowników i posiadamy biura w Polsce i Wielkiej Brytanii, a także dobrych partnerów na całym świecie. Nasza organizacja składa się z kompetentnych i lojalnych pracowników z wielu krajów. Mamy zaufanie do każdego pracownika i każdemu dajemy szansę na rozwój poprzez inspirujące i wymagające zadania.

Celem jest wspieranie rozwoju umiejętności, kreatywności i odpowiedzialności. W naszej firmie panuje dobra, nieformalna atmosfera i dążymy systematycznie do tego, aby być zdrowym i atrakcyjnym miejscem pracy bez wypadków i chorób zawodowych.

Firma Protan kieruje się czterema podstawowymi wartościami: Zaangażowaniem, Współpracą, Jakością i Odpowiedzialnością. Pragniemy, aby osoby ubiegające się o pracę w naszej firmie, kierowały się tymi samymi wartościami.

Oferujemy wymagające i ciekawe zadania w dobrych warunkach pracy i doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dużej korporacji. Środowisko pracy w firmie Protan jest uporządkowane, nasze warunki są konkurencyjne i oferujemy dobre systemy ubezpieczenia emerytalnego i zdrowotnego.

Zawsze jesteśmy otwarci na zatrudnienie zdolnych pracowników, którzy mogą pomóc firmie w osiągnięciu nadrzędnych celów. Jeśli nie znajdziesz wolnego miejsca pracy, które będzie pasować do Twoich kryteriów, zalecamy przesłanie do nas swojego CV.