Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie i fasady.

Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym nie jest łatwa. Członkowie stowarzyszenia DAFA, w tym firma Protan, przekonują, że warto inwestować w jakość, bo pamięta się ją dłużej niż cenę. Nie warto też na niej oszczędzać. Realizując inwestycje na najwyższym poziomie i oferując wysokiej jakości produkty, firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych.

Stowarzyszenie nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru.

Jeżeli jesteś inwestorem lub generalnym wykonawcą, planujesz budowę, masz projekt i chcesz zaoszczędzić żmudne poszukiwania partnerów i podwykonawców - sprawdź Katalog Członków DAFA - bazę godnych zaufania firm, dostępną na www.dafa.com.pl.

certyfikat_DAFA.jpg

Polecamy: