Szkoła Dekarska Protan wyróżniona za wysoką jakość!

Podczas III Europejskiego Kongresu Jakości odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. W gronie 106 laureatów, znalazł się Protan wyróżniony za wysoką jakość w kategorii Usługa za program szkoleniowy realizowany w ramach Szkoły Dekarskiej Protan. Statuetkę oraz dyplom odebrał Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o. wraz z Panem Jerzym Kosiorem, Doradcą Technicznym Protan, odpowiedzialnym za realizowanie szkoleń w ramach Szkoły Dekarskiej Protan.

Szkoła Dekarska to autorski program szkoleń, unikatowych w skali ogólnopolskiej, podczas którego uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC - mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.

Praktyczna nauka zgrzewania membran oraz zastosowania produktów i rozwiązań systemowych to głównej obszary tematyczne, na których skupiają się uczestnicy Szkoły Dekarskiej Protan Polska, mieszczącej się w Pabianicach. Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie na okres dwóch lat. Na jedyny tego typu program z zakresu poprawnej instalacji dachów z membraną dachową z PVC prowadzony jest obecnie nabór na kolejne zjazdy szkoleniowe.

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to największa w Polsce inicjatywa wspierająca firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Już od dwunastu lat realizowana przez Fundację Qualitas projekt jest rzeczywistą i wiarygodną gwarancją jakości. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę rozwoju.