Szkoła Dekarska nagrodzona Certyfikatem JAKOŚĆ ROKU®

Kapituła Certyfikatu po raz kolejny nagrodziła projekt szkoleń dla dekarzy, który w sposób znaczący wpływa na poprawę jakości wykonania dachów. Szkoła Dekarska to centrum wiedzy o właściwościach i montażu membran dachowych.

Program szkoleń dekarskich jest w pełni autorski, oparty o wiedzę specjalistów z zakresu właściwości membran PVC, ich systemów montażu oraz wykonywania obróbek. Zajęcia organizowane w ramach trzydniowego szkolenia mają wymiar zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Poprzedzone są obowiązkowym modułem BHP, czyli szkoleniem stanowiskowym umożliwiającym uczestnikom zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi podczas udziału w zajęciach.

Uczestnicy po ukończeniu szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem teoretyczno – praktycznym. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymują dyplom, który poświadcza ich umiejętności dekarskie. Jest on ważny przez okres dwóch lat. Szkolenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i przyciągają wielu dekarzy, którzy chcą uzyskać dodatkowe kompetencje w zakresie specyfikacji i zgrzewania membran PVC.

Otrzymanie brązowej statuetki Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® potwierdza utrzymanie najwyższych standardów jakości w projektach szkoleniowych realizowanych w ramach Szkoły Dekarskiej Protan. Bardzo cieszymy się, że Kapituła Certyfikatu po raz kolejny doceniła naszą inicjatywę. – mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska.

W 2017 roku Certyfikat przyznawany był po raz dwunasty. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas. To największy w Polsce program certyfikacji, wspierający firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet.