DACH - SYMETRIA PRZESTRZENI Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego Protan Polska!

Jury wyłoniło laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „DACH - SYMETRIA PRZESTRZENI”, organizowanego przez Protan Polska, we współpracy z redakcją magazynu „Architektura i Biznes” oraz agencją Impact Production. Spotkanie odbyło się w siedzibie Protan Polska w Warszawie we wrześniu br.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt. „Dach - symetria przestrzeni” trwał od dnia 1 maja br. do dnia 31 sierpnia br. Motywem przewodnim konkursu była fotografia dachu, zrealizowana na terenie Polski. Inspiracją mogły być elementy tkanki miejskiej, elementy budynków przemysłowych, budynki produkcyjne, magazynowe i inne przemysłowe, zrewitalizowane obiekty, obiekty użyteczności publicznej. Konkurs miał charakter otwarty.

Wpłynęły prace z całej Polski. Jury po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi zdjęciami wyłoniło Laureatów Konkursu:

  • I miejsce: Pani Dominika Wilk

  • II miejsce: Pan Franciszek Kluczyński

  • III miejsce: Pani Agnieszka Adamek

- W centrum zainteresowań Protan Polska są dedykowane, innowacyjne rozwiązania w postaci membran dachowych. Stąd pomysł tematu konkursu i spojrzenia na dach jako integralnego elementu przestrzeni. Zależało nam na propozycjach fotografii, które pokazują symetrię w rozwiązaniach architektonicznych, a dalej zwracają uwagę na ciekawe elementy w przestrzeni miejskiej, czy przemysłowej. - podkreśla Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Prota Polska Sp. z o.o.

Autorzy wyróżnionych fotografii otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Protan Polska Sp. z o.o.

Konkurs zorganizowany był we współpracy z redakcją specjalistycznego magazynu branżowego dla architektów i pasjonatów nowych rozwiązań konstrukcyjnych - „Architektura i Biznes” oraz ekspertów fotografii i filmu przemysłowego - Impact Production.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do aktywności w kolejnych naszych inicjatywach. Zobacz pozostałe prace!

Śledźcie nas na bieżąco!