Renowacja dachu niezależnie od sezonu?

Renowacja dachu nie zawsze musi odbywać się w sezonie letnim. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych membran PCV Protan, remont dachów, nawet tych z konstrukcją drewnianą, może być znacznie bardziej wydajny i przy tym bezpieczny. Zobacz jakie korzyści niesie za sobą montaż membrany PCV.

Gdy liczy się trwałość

Aby wszystkie warstwy dachu spełniały swoją rolę przez wiele lat, warto zabezpieczyć je za pomocą membrany PCV. Tego typu dodatkowa warstwa stanowi izolację przeciwwodną, niezawodną ochronę podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Membrana Protan pozwala zabezpieczyć konstrukcję dachu przed działaniem wilgoci oraz skutecznie umożliwia odprowadzenie wilgoci z warstw znajdujących się pod membraną.

Mniejsze ryzyko pożaru

Renowacja dachu o konstrukcji drewnianej wiąże się z ryzykiem pożarowym. W związku z tym tak istotne jest, aby przeprowadzać remont dachu z zastosowaniem technologii niewymagających stosowania otwartego ognia. Membrana PCV Protan może być montowana w bezpieczny sposób przy użyciu gorącego powietrza. Jednocześnie membrana jest samogasnąca i nierozprzestrzeniająca ognia, co w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo użytkowania dachu po remoncie.

Cały rok bez ograniczeń

Renowacja dachów z zastosowaniem membrany PCV Protan może odbywać się przez cały rok, nawet przy ujemnych temperaturach dochodzących do -30°C. Membrany Protan charakteryzują się wysoką odpornością na zmienne temperatury. Są również przystosowane do montażu bezpośrednio na materiałach izolacyjnych. Membrany PCV są niezwykle lekkim materiałem, dlatego nie stanowią istotnego dodatkowego obciążenia dla konstrukcji dachu.