Protan Polska w elitarnym klubie Gazel Biznesu!

Producent membran dachowych, Protan Polska, trafił do rankingu najszybciej rozwijających się firm – Gazele Biznesu. Uroczysta gala, podczas której ogłoszono ranking oraz wręczono pamiątkowe dyplomy i statuetki, odbyła się w 9 marca 2016 r. w Warszawie. 

 

Gazele Biznesu przyznawane są w Polsce od 2000 roku i mają na celu wyróżnienie dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Co roku publikowany jest nowy ranking Gazel Biznesu, poszerzający grono firm, które odnoszą sukces na rynku. To inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na potencjał sektora MSP i jego sukces nawet w obliczu dużej konkurencji ze strony znacznie większych firm i korporacji.

Ranking opracowywany jest na podstawie badania przyrostu obrotów z 3 ostatnich lat działalności zgłoszonej firmy. Za ostateczny kształt rankingu obok dziennika Puls Biznesu odpowiada firma Coface Poland. Podobne rankingi przygotowywane są także za granicą przez lokalne dzienniki biznesowe.

Protan Polska od lat dostarcza na rynek najwyższej jakości membrany dachowe. Spójne wartości przyświecające działalności Protan Polska z pewnością w znacznym stopniu przyczyniły się do tak szybkiego wypracowania silnej pozycji firmy na rynku polskim, a tym samym do uzyskania tytułu Gazeli Biznesu 2015.