Protan Polska partnerem konkursu IKAR JAKOŚCI

IKAR JAKOŚCI to inicjatywa wyróżniająca aktywnych i kreatywnych studentów. Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania, to projekt Fundacji Qualitas wspierany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Protan Polska został partnerem drugiej edycji konkursu.

IKAR JAKOŚCI im. Profesora Romualda Kolmana to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania. Inicjatywa wyróżnia najlepsze rozwiązania, które znajdują praktyczne zastosowanie i pozwalają usprawnić procesy zarządzania w firmach o różnych profilach.

Protan Polska został partnerem drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu zarządzania - IKAR JAKOŚCI.

- Jakość bardzo często postrzegana jest jako odpowiedź na oczekiwania klienta. W firmie Protan podchodzimy do tego trochę sceptycznie. To my staramy się wyznaczać standardy jakości znacznie przekraczające oczekiwania klientów. Podobnego sposobu myślenia oczekuję od absolwentów uczelni wyższych zgłaszających swoje prace w konkursie. Innowacyjne i wyróżniające się projekty z przyjemnością nagrodzimy możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego w formie płatnego stażu lub praktyki w naszej firmie - mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający w Protan Polska.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci studiów pierwszego i drugiego stopnia państwowych i prywatnych uczelni w Polsce. Zgłoszenia trwają do 31 grudnia br. Pracę wraz z dokumentacją uzupełniającą należy wysłać na adres ikar@jakoscroku.pl.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Qualitas z siedzibą w Katowicach. IKAR JAKOŚCI odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji na stronie: http://jakoscroku.pl/ikar-jakosci/