Protan Polska na IV Europejskim Kongresie Jakości

21 marca zawitaliśmy do Łodzi na IV Europejski Kongres Jakości. Jest to cykliczne spotkanie przedstawicieli świata biznesu i nauki, zarówno z Polski jak i Europy, którzy wymieniają się wiedzą i doświadczeniami. Ideą Kongresu jest propagowanie wartości, które są mocno związane z jakością. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Future of the Quality”.

W trakcie uroczystej Gali Finałowej przyznane zostały Certyfikaty JAKOŚĆ ROKU® 2017. W gronie kilkudziesięciu laureatów znalazła się firma Protan Polska, wyróżniona brązową statuetką za program szkoleń dla kadry zarządzającej organizowanych w ramach Szkoły Dekarskiej. Statuetkę oraz dyplom odebrali Pan Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o. oraz Pan Jerzy Kosior, Doradca Techniczny Protan Polska, odpowiedzialny za projekt szkoleń.

Otrzymanie brązowej statuetki Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® potwierdza utrzymanie najwyższych standardów jakości w projektach szkoleniowych realizowanych w ramach Szkoły Dekarskiej. Bardzo cieszymy się, że Kapituła Certyfikatu po raz kolejny doceniła naszą inicjatywę. – mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska.

W 2017 roku Certyfikat przyznawany był po raz dwunasty. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. To największy w Polsce program certyfikacji, wspierający firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet.