ProKalk - narzędzie projektowe PROTAN

ProKalk to kolejna platforma i skuteczne narzędzie projektowe stworzone przez firmę PROTAN. Wykorzystywane jest do przedkładania wykonawcom i klientom dokumentacji dachowej w momencie rozpoczęcia projektu. ProKalk jest kluczowym rozwiązaniem przy składaniu szczegółowych ofert. Umożliwia przedstawienie dokładnej specyfikacji projektu.

Narzędzie ProKalk opracowane przez firmę PROTAN umożliwia przygotowanie dokładnych opisów projektów oraz opracowanie ofert. Dla wykonawcy pokrycia dachowego, ProKalk jest nie tylko niezbędnym rozwiązaniem służącym do prezentacji specyfikacji projektu, ale także kluczem do dokładności składanych ofert. Pomaga w przygotowaniu list materiałowych i procedur roboczych, co z kolei umożliwia utworzenie harmonogramu pracy i prawidłową wycenę oferty.

ProKalk można wykorzystywać do obliczeń danych i stworzenia specyfikacji w oparciu o rysunki architektoniczne, uwzględniając faktyczną ilość potrzebnych materiałów, co eliminuje ryzyko zaniżenia lub zawyżenia ceny. Program pozwala również na utworzenie wielu dokumentów, niezbędnych na różnych etapach projektu.

Racjonalne i dokładne specyfikacje oraz dokumenty ofertowe są korzystne również dla klientów czy inwestorów. Program jest na bieżąco aktualizowany o najnowsze wymagania i normy. Specyfikacje opracowywane przy pomocy ProKalk są szczegółowe i dokładne. Klienci cenią sobie ich przejrzystość i rzetelność. Zyskują najwyższą jakość na etapie przygotowania i realizacji projektów.