Architektoniczne aspekty projektowania hal magazynowo - produkcyjnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży budowlanej, Protan, lider w technologiach membranowych, współorganizował konferencję tematyczną. Podczas spotkana omawiano zagadnienia związane z architektonicznymi aspektami projektowania hal magazynowo - produkcyjnych. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm reprezentujących środowisko branżowe, jak również biura architektoniczne. Konferencja odbyła się 25-26 listopada br. w centrum konferencyjnym w Bukowinie Tatrzańskiej.

Podczas drugiej w tym roku konferencji pt.: „Architektoniczne aspekty projektowania hal magazynowo - produkcyjnych”, organizatorzy przygotowali cztery panele tematyczne poświęcone zagadnieniu kompleksowego projektowania obiektów magazynowych i produkcyjnych. Inicjatywa miała na celu zwiększenie świadomości produktowej i możliwości, które stwarzają producenci rynku budowalnego przed projektantami i generalnymi wykonawcami, jak również dystrybutorami. Co ważne, wydarzenie to stało się doskonałą platformą wymiany doświadczeń i zainspirowało prelegentów do zorganizowania kolejnej edycji konferencji w 2017 roku.

- Możliwość bezpośredniego kontaktu z reprezentantami biur architektonicznych to dla mnie wartość dodana. Podczas spotkania efektywnie można przekazać projektantom ważną wiedzę z zakresu możliwości, jakie przed nimi stwarzamy. Wykorzystywanie w swoich projektach membran dachowych, to z pewnością rozwiązanie pozwalające im na rozwinięcie zawodowych skrzydeł i stworzenie nowoczesnych oraz efektywnych projektów inwestycyjnych - mówi Michał Miąsek, Członek Zarządu Protan Polska Sp. z o.o.

Konferencja była wspólnym przedsięwzięciem firm: Protan, Essmann, Hörmann oraz Llentab Group.

Protan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne.

www.protan.pl

www.facebook.com/Protan-Polska