Czym pokryć dach płaski? Targi branżowe

Bygg Reis Deg to wystawa, w której udział biorą najbardziej znane firmy z branży budowlanej. Targi branżowe w tym roku odbywają się od 14 do 17 października w norweskim Lillestrom. Na wystawie prezentowane są najnowsze technologie produkcyjne dla budynków i konstrukcji. Norweska firma Protan bierze udział w tegorocznych targach branżowych Bygg Reis Deg i będzie prezentowała swoje membrany do izolacji dachów płaskich.

Historia targów branżowych w Norwegii

Organizacja targów z branży budowlanej była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty budowlane po okresie II wojny światowej. Pierwsza wystawa Bygg Reis Deg odbyła się w roku 1954. W targach uczestniczyło wtedy 221 firm z branży budowlanej. Oferta przyciągnęła ponad 60 000 widzów. Najważniejszym celem organizatorów wystawy w tym czasie było przedstawienie pełnej oferty handlowej najlepszych norweskich firm. Dzisiaj, wystawa Bygg Reis Deg to możliwość zaprezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych. Oprócz tego, targi branżowe to również miejsce spotkań biznesowych branży budowlanej. W wystawie biorą udział nie tylko firmy z Norwegii, ale również przedsiębiorstwa zagraniczne.

Firma Protan na Bygg Reis Deg

Norweski przedstawiciel firmy Protan na wystawie Bygg Reis Deg będzie prezentować najnowsze technologie i produkty. Wśród nich będzie można zapoznać się z ofertą membran do stosowania na dach płaski. To produkt, dzięki któremu firma jest rozpoznawalna w całej Europie. Nowoczesna technologia produkcji pozwala na stworzenie takiej membrany, która jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Firma Protan stawia również na najlepsze rozwiązania chroniące środowisko – produkty są w pełni bezpieczne i ekologiczne.