Pokrycia dachowe – porady ekspertów Protan

Firma Protan ułatwia dostęp do rzetelnych porad skierowanych do firm i osób montujących pokrycia dachowe, z membran PVC. Uruchomiony został kanał na YouTube w całości poświęcony tematyce układania membran dachowych.

 

Porady wideo udzielane przez ekspertów Protan podejmują tematy montażu membran w trudnych warunkach i na problematycznych powierzchniach. Celem firmy było zebranie najważniejszych informacji, które mogą być wykorzystane przez wykonawców dachów w dowolnej chwili. Wystarczy dostęp do internetu, aby przypomnieć sobie krok po kroku, w jaki sposób wykonać pokrycia dachowe czy zamontować membranę wokół attyki czy świetlika lub na krawędziach dachu przy okapie. Przy tym filmy nie trwają dłużej niż kilka minut, dzięki trafnemu podejściu do każdego zagadnienia. 

Treści filmów przygotowywane są przez instruktorów ze Szkoły Dekarskiej Protan, którzy dzielą się wiedzą przekazywaną podczas kursów. Takie materiały są więc także świetnym sposobem na odświeżenie wiedzy uzyskanej podczas nauki w szkołach dekarskich.

„Nawet najlepsi eksperci mają prawo zapominać”- mówi Fraser Maitland, dyrektor zarządzający w Protan UK. „Ostatnie badania pokazują, że osoby w wieku 18-34 mają jeszcze większą tendencję do zapominania! Jeśli podczas montażu membrany zapomnisz jak poprawnie przymocować arkusz membrnay do podłoża, możesz narazić swoją firmę oraz klienta na straty finansowe oraz na bezpośrednie skutki złego wykonaina dachu: przecieki i szybsze zużycie materiału. Dzięki udostępnianym przez nas materiałom video, szybko można powrócić do podstawowych informacji związanych z prawidłowych montażem pokryć dachowych z membran i uniknąć kosztów, jakie niesie za sobą naprawa błędów.”