Ocena jakości dachów z membraną

Dostarczanie najwyższej jakości usług i materiałów budowlanych nabiera nowego znaczenia dzięki innowacyjnej usłudze świadczonej przez wiodącego producenta membran dachowych Protan.

 

Jakość pokrycia dachowego gwarantowana

Protan należy do 3 największych producentów membran dachowych PCV w Europie, ale wciąż poszukuje kolejnych innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą mu utrzymać pozycję lidera. Bieżącym wyzwaniem dla firmy jest wdrożenie nowych narzędzi kontrolujących jakość wykonania pokrycia dachowego. Trwałość i jakość dachu zależy bowiem nie tylko od wykorzystanych materiałów, ale także od ich prawidłowego montażu. Aby klienci doświadczyli, co oznacza wysoka jakość membran dachowych Protan, ekipa Protan regularnie przeprowadza inspekcje na budowach, na których stosowane są membrany. 

Obecnie Protan dysponuje szczegółowym raportem, dodatkowymi materiałami i zdjęciami nawet w ciągu kilku minut po zakończonej inspekcji. W efekcie nie ma ograniczeń w liczbie wykonywanych inspekcji. Zyskany czas pozwala również przeprowadzić bardziej skomplikowane ekspertyzy, a także daje możliwość udzielenia potrzebnego wsparcia.

Bezpieczne wykończenie dachu pod kontrolą

„Wiemy, że żaden inny producent nie podejmuje tak zaawansowanych działań, które służą egzekwowaniu prawidłowo wykonanych prac budowlanych, na każdym etapie realizacji.", zauważa Simon Hancock, menadżer techniczny w Protan. „Dzięki najnowszej technologii mobilnej, wykonujemy raport i wysyłamy go do klienta, natychmiast gdy inspekcja zostaje zakończona. Co więcej, możemy tego dokonać jeszcze będąc na budowie! Dzięki temu drobne niedociągnięcia mogą zostać naprawione zanim zamienią się w duże problemy, co ma szczególne znaczenie w przypadku skomplikowanych dachów z wieloma detalami i przejściami dachowymi. Nasza szybka reakcja zapewnia spokojny sen wszystkim zaangażowanym w budowę dachu, dając natychmiastową ocenę jakości prac."

Jak dodaje Frase Maitland, dyrektor zarządzający w Protan UK: „Nasza przewaga nad konkurencją wynika z niedoścignionego poziomu obsługi klienta. Zwiększenie wymagań wobec wykonawców poddawanych inspekcji w porównaniu z wymaganiami innych firm zajmujących się wykonawstwem dachów jest najlepszym przykładem na nasze zaangażowanie. Zależy nam na jak najlepszym efekcie dla klientów-wykonawców, aby ich klienci także mogli cieszyć się jakością związaną z posiadaniem dachu marki Protan."