Nowa siedziba, nowe możliwości

Polski oddział firmy Protan – norweskiego brandu z blisko 50-letnim doświadczeniem w produkcji nowoczesnych membran dachowych niedawno zmienił swoją siedzibę. Od 20 maja br. biuro Zarządu miesi się przy ulicy Ostrobramskiej 101a w Warszawie.

aveex_bandera_for_protan_Nowa_siedziba_nowe_mozliwosci_foto_v3.jpg

Dynamiczny rozwój oraz konsekwentne dążenie do sukcesu w przypadku każdej firmy rodzi z czasem potrzebę przeprowadzki do przestrzeni, która pomieści nieustannie powiększającą się kadrę specjalistów. Z końcem maja przyszedł czas na firmę Protan Polska, która przeniosła swoje biura do nowej lokalizacji, rozpoczynając tym samym nowy rozdział.

Powody do dumy

Protan rokrocznie odnotowuje sukcesy, stając się coraz bardziej rozpoznawalną i chętniej wybieraną marką na rynku pokryć dachowych. Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska, który od wielu lat odpowiada za strategię rozwoju firmy w Polsce uważa, że na stały progres składa się nie tylko odpowiednio obrany kierunek i zaplanowane cele, ale przede wszystkim ludzie – Pozytywne relacje oraz odpowiednio przeszkolona kadra to według mnie klucz do sukcesu. Dzięki zaangażowaniu na drodze do wspólnego celu, jesteśmy w stanie sprawniej współpracować z naszymi klientami – komentuje.

Polski oddział firmy z norweskim rodowodem od wielu lat dostarcza pokrycia i membrany dachowe dedykowane głownie halom czy budynkom użyteczności publicznej. – Skandynawska jakość i dbałość o najmniejszy szczegół produktu jest bodźcem, dzięki któremu konsumenci chętnie sięgają po wyroby sygnowane marką Protan. Niedawno otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający 40-letnią trwałość naszych membran dachowych – dodaje Michał Miąsek.

aveex_bandera_for_protan_Nowa_siedziba_nowe_mozliwosci_foto_v1.jpg

Perspektywa rozwoju

Producent na miarę XXI wieku to nie tylko dostawca najlepszej jakości materiałów, wypełniających szeroką gamę produktową, lecz także profesjonalny, niezawodny doradca, stale dostępny dla Klienta. Tak właśnie rzecz wygląda w przypadku firmy Protan. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz doświadczonym ekspertom, firma jest w stanie zoptymalizować nakład materiałów potrzebny przy realizacji dachu, obniżając tym samym koszty dla inwestora. – Wiemy, że kompleksowa opieka nad klientem jest kluczem do rozwoju przedsiębiorstwa. Dodatkowo, dbamy o to, by szkolić naszych wykonawców. Prowadzimy Szkołę Dekarską Protan, w której poprzez intensywny, nastawiony na praktykę program, dzielimy się wiedzą i umiejętnościami w trosce o jak najlepsze wykonawstwo na rynku – uzupełnia Dyrektor Zarządzający Protan Polska.

Od lat marka Protan święci triumfy w wielu państwach europejskich m.in. w Finlandii, Norwegii, Szwecji czy Anglii. Jej pokrycia i membrany dachowe są wystawiane na ekstremalne warunki nawet po przeciwnych krańcach skali, udowadniając tym samym swoją niezawodność. – Klienci, którzy decydują się nam zaufać, oddają nam pod ochronę swoje najważniejsze inwestycje. Ich pewność wynika z wieloletniej polityki jakości naszej firmy – uzupełnia Michał Miąsek. Także w Polsce coraz wyraźniejszy staje się trend instalacji nowoczesnych i trwałych membran dachowych.

 

Za kontakty z mediami odpowiada:
BANDERA design. strategy. PR

Anna Górecka
Account Executive
Tel. (22) 781 40 51
Tel. 733 947 019
anna.gorecka@bandera.pl

Polecamy: