Nowa aktywność Protan Polska

Rozwiązania Protan dzięki niezależnym dealerom są dostępne na Litwie już od trzech lat. Wkrótce stworzone zostanie nowe narzędzie wspomagające pracę dystrybutorów. Trwają przygotowania uruchomienia nowej strony internetowej w języku litewskim.

Niezależni polscy dealerzy i generalni wykonawcy dostarczają rozwiązania Protan na rynek litewski już od trzech lat. Wypracowane partnerskie kontakty i relacje handlowców realizujących projekty na Litwie z polskim oddziałem norweskiej Grupy Protan, przyczyniły się do powstania nowego narzędzia. Polski oddział podjął działania mające na celu przygotowanie i uruchomienie strony internetowej w języku litewskim.

Podjęcie nowej inicjatywy i rozwój projektu na Litwie to duża szansa dla Protan International. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku litewskim, a także konsekwentnie rozwijamy nasze działania. Z nową aktywnością w Europie Wschodniej wiążemy duże nadzieje. Widzimy tu możliwości ekspansji i realizacji ciekawych projektów z wykorzystaniem rozwiązań Protan. Koordynując ten projekt, podzielimy się najlepszymi doświadczeniami jako Protan Polska. - podkreśla Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o. o.

Protan jest norweską grupą przemysłową, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne. Jest jednym z pierwszych producentów membran dachowych. Obecnie sprzedaje produkty do 40 krajów na całym świecie, w tym w większości do krajów europejskich.