PROTAN POLSKA NOMINOWANY ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ

Firma Protan Polska otrzymała nominację do Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016 w kategorii Usługa za program szkoleniowy realizowany w ramach Szkoły Dekarskiej Protan. To pierwsze w historii wyróżnienie dla spółki w ramach Certyfikatu, który otrzymują wyłącznie firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie

- Szkoła Dekarska to autorski program szkoleń, unikatowych w skali ogólnopolskiej, podczas którego uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC – mówi Michał Miąsek, dyrektor zarządzający Protan Polska Sp. z o.o. – Cieszę się, że wysoka jakość merytoryczna prowadzonych przez nas kursów została nominowana do Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® - dodaje.

Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia w ramach szkoły potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie na okres dwóch lat.

Protan Polska Sp. z o.o. to światowy lider w zakresie technologii i produkcji membran dachowych, systemów wentylacyjnych i tkanin technicznych.

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® jest odbywającą się od jedenastu lat największą w Polsce inicjatywą promującą przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.