Najlepsza membrana dachowa w nowej lokalizacji

Producent membran dachowych – Protan, zmienia lokalizację swojego magazynu w Warszawie. Przeprowadzka jest efektem dynamicznego rozwoju sprzedaży membran w Polsce. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów, firma zdecydowała się na większą halę, która przy okazji zapewnia komfort pracy obsłudze magazynu.

 

Przedstawiciele firmy Protan długo szukali nowej lokalizacji, która spełni ich najwyższe oczekiwania. Nowy budynek miał za zadanie nie tylko pomieścić większe ilości towaru, ale także tworzyć bezpieczne i przyjazne warunki do pracy. Najlepszym rozwiązaniem okazała się hala po byłych zakładach FSO produkujących samochody marki Daewoo. 

Membrany dachowe bez ograniczeń

Dzięki dużej powierzchni nowego magazynu istnieje możliwość zatowarowania w znacznie większe ilości membran. Pozwoli to skrócić czas oczekiwania klientów na realizację zamówień specjalnych, a także zagwarantuje stały dostęp do materiałów. Nowy magazyn tworzy także perspektywę dalszego rozwoju sprzedaży najlepszej membrany dachowej marki Protan w Polsce, dzięki możliwości ciągłego zwiększania dostępności produktów. 

Komfort pracy

Nowy magazyn Protan posiada infrastrukturę, która ułatwia dostawę i odbiór towaru. Wynika to nie tylko z dogodnego dojazdu dla ciężarówek i samochodów dostawczych, lecz także z przystosowanych do dostawy towaru bram i ramp.
Pracownicy większego magazynu będą mogli wykonywać większość prac na terenach zadaszonych i osłoniętych. Na jakość pracy będzie mieć wpływ także wysokiej klasy podłoga magazynu.

Więcej o dostępnych membranach PVC >>>