Membrana PVC niezawodny montaż

Norweska firma Protan od lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości membran dachowych PVC. Tworząc swoje produkty, firma dąży do tego, aby wprowadzać na rynek trwałe, ale i łatwe w montażu membrany dachowe PVC. W jaki sposób chce to osiągnąć?

Trwałość i bezpieczeństwo idą w parze

 

Wytrzymały i bezpieczny dach na lata, to ten, który skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi – porywistym wiatrem, obfitymi opadami deszczu i śniegu oraz długotrwałym nasłonecznieniem. Stosując membrany dachowe PVC Protan, zabezpieczamy budynek przed skutkami rozprzestrzeniania się ognia podczas pożaru. Membrany są trwałe i nie ulegają zniszczeniu pod wpływem wysokich lub niskich temperatur. Aby ochrona była jeszcze skuteczniejsza, Protan oferuje systemy łączenia i montażu membran, dostosowane do trudnych warunków pogodowych trwających podczas prowadzenia prac.

Nie tylko membrany

Protan posiada w sprzedaży produkty prefabrykowane. Są to zarówno membrany, jak i akcesoria do ich montażu. Prefabrykacja polega na wcześniejszym przygotowaniu wielkości i kształtu elementów, aby jakakolwiek dalsza obróbka na placu budowy była ograniczona do minimum. Ekipa montująca membranę prefabrykowaną zrobi to znacznie szybciej, unikając przy tym błędów w dopasowywaniu rozmiarów detali czy arkuszy membran. Dla inwestora takie rozwiązanie to również oszczędność pieniędzy i pewność, że zamówiona membrana PVC zostanie w pełni wykorzystana.

Gdy wszystko pasuje

Dla wielu inwestorów istotne są kwestie estetyczne. Dach wykończony przy użyciu idealnie dopasowanych detali oraz fabrycznie przyciętych arkuszy membran, charakteryzuje się nienagannym wyglądem. Nie ma tutaj miejsca na niedociągnięcia, dzięki wsparciu ekspertów Protan, którzy odpowiadają za przygotowanie membrany oraz akcesoriów na potrzeby konkretnego projektu.