Konferencja PROTAN AS w Krakowie

Po raz pierwszy w Polsce odbyła się konferencja reprezentantów spółek Grupy Protan obecnych w Europie i związanych z technologiami membranowymi dla dachów. Inicjatywa miała na celu wymianę doświadczeń, prezentację produktów i najważniejszych kierunków aktywności Grupy Protan. Organizatorem wydarzenia, które odbyło się z końcem września w Krakowie był PROTAN AS.

Cykliczne spotkania Grupy Protan odbywają się od blisko 20 lat. Tym razem przedstawiciele spółek Grupy Protan obecnych w Europie, spotkali się po raz pierwszy w Polsce. Organizatorem konferencji był PROTAN AS, na zaproszenie Protan Polska.

Wśród wiodących punktów konferencji była prezentacja spółki Protan Polska oraz produktów marki Litex - części Protan odpowiedzialnej za produkcję izolacji do pomieszczeń wilgotnych. Podczas spotkania zaprezentowano działalność spółki Protan Elmark obecnej także w Polsce, oferującej hale namiotowe i namioty wykonane z trwałych materiałów PCV. Przedstawiono nowe rozwiązania produktowe dla dachów - membrany FPO/TPO. Ważnym zagadnieniem konferencji był również temat zrównoważonego rozwoju.

- Konferencja dała nam szansę na rozwój relacji i wymianę informacji wśród spółek obecnych w Grupie Protan. Problemy czy zagadnienia, z jakimi spotykamy się na rynkach własnych, możemy wspólnie omówić i znaleźć optymalne rozwiązania. Temu służą tego typu spotkania. Czerpiemy wiedzę i dobre praktyki z doświadczeń Grupy, by w efekcie zaproponować jak najlepsze produkty na rynku i wzmocnić naszą konkurencyjność - podsumowuje Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.

Konferencja była częścią spotkania Protan International, które odbyło się z końcem września br. w Krakowie.