Jaka membrana dachowa dla pawilonu handlowego?

Rozwiązanie „all-inclusive” dla zwiększenia sprzedaży. Jaka będzie najlepsza membrana dachowa dla pawilonu handlowego przyszłości? Brytyjska Grupa Avant wprowadziła mobilny pawilon handlowy, najprawdopodobniej pierwszy tego rodzaju i tej jakości wśród obiektów budowlanych.

Wykonane z na wpół gotowych materiałów budynki w kształcie skrzydeł mewy składają się z dwóch sekcji o wymiarach 10 m x 3 m. Mogą być one z łatwością uniesione i zestawiane ze sobą w dowolny sposób. Na początek wyprodukowano 22 jednostki, które rozlokowane zostaną w różnych częściach Wielkiej Brytanii. Każdą z sekcji zadaszono w fabryce, używając membrany Protan SE o grubości 1,2 mm w układzie jednowarstwowym; na jednej ze stron, dwie połówki zespojono zgrzewanym poszyciem wierzchnim Protan SE 1,2 mm.

Avant kładzie nacisk na design i styl typu all-inclusive – i te pawilony handlowe to odzwierciedlają! - mówi Colin Houston, architekt Grupy Avant. Ponadto muszą spełniać swoją funkcję, pokazywać materiały, które używamy i minimalizować zużycie dwutlenku węgla. Chcemy zmieniać położenie każdego pawilonu co najmniej 3 razy, a mamy nadzieję na więcej.

Mobilność konstrukcji to klucz do przyszłości i kolejny powód, dla którego wybraliśmy firmę Protan: cenimy sobie jakość produktu, lecz mamy również pewność, że gdziekolwiek przeniesiemy jednostki pawilonu handlowego, czekać będzie na nas licencjonowany fachowiec, który na miejscu wykona element łączący poszycie.

Membrana dachowa Protan SE jest już używana przez marki Grupy Avant – Ben Bailey i Bett Homes, z uwagi na wysoką jakość w dobrej cenie oraz wsparcie techniczne doświadczonych ekspertów. Protan SE szczyci się co najmniej 30-letnią trwałością. Parametry przepuszczalności powietrznej są zgodne z najnowszymi regulacjami z zakresu prawa budowlanego.

Membrana Protan SE należy do grupy wszechstronnych jednowarstwowych rozwiązań dachowych Protan, sygnowanych przez www.protan.pl. Membrany zaprojektowano tak, aby zapewnić trwałe pokrycia dachowe i dzięki temu spełniać najwyższe wymagania zarówno wykonawcy, jak i zleceniodawcy.