Protan Polska ponownie w elitarnym gronie Gazel Biznesu 2016!

Po raz kolejny Protan Polska - producent membran dachowych znalazł się w prestiżowym gronie najszybciej rozwijających się firm - Gazele Biznesu 2016. Ranking opracował dziennik ekonomiczny Puls Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Poland.

Od roku 2000 Gazele Biznesu wyróżniają dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Co roku publikowany jest nowy ranking Gazel Biznesu, poszerzający grono firm, które odnoszą sukces na rynku. To inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na potencjał sektora MŚP i jego sukces nawet w obliczu dużej konkurencji ze strony znacznie większych firm i korporacji.

- Spójne wartości przyświecające działalności Protan Polska z pewnością w znacznym stopniu przyczyniły się do tak skutecznego wypracowania silnej pozycji firmy na rynku polskim, a tym samym do uzyskania tytułu Gazeli Biznesu 2016. To wyróżnienie, które podkreśla naszą wiarygodność - mówi Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.

Ranking opracowywany jest na podstawie danych finansowych działalności zgłoszonej firmy. Przygotowywany jest corocznie przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu we współpracy z czołową wywiadownię gospodarczą Coface Poland specjalizującą się w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach.