Dachy remontowane z użyciem membrany

Jeden z największych producentów membran dachowych stworzył innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia wykonawcom maksymalizację zysków oraz zachowanie wizerunku ekspertów w oczach stałych i nowych klientów. Oferta marki Protan wyróżnia się na rynku – w asortymencie dostępne są materiały, które doskonale sprawdzą się na ponad 20-letnich dachach. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór materiałów prefabrykowanych z linii membran Protan SE oraz doświadczony zespół specjalistów, który zapewnia wsparcie w trakcie montażu i zakupu membrany.

Decydując się na prefabrykowaną, przygotowaną na wymiar membranę na dachy remontowane, przyczyniamy się do redukcji nakładów pracy oraz obniżenia strat materiałów o ponad 70%. Jednocześnie efekt końcowy montażu membrany jest w mniejszym stopniu zależny od wykonywanych na miejscu pomiarów i przygotowań do układania membrany. System membran prefabrykowanych jest konkurencyjny w stosunku do tradycyjnego systemu zakładkowego także pod względem kosztów montażu i materiału.

„Podczas gdy większość remontów dachów odbywa się pod dużą presją czasu, korzystanie z oferty Protan pozwala wykonawcom na elastyczne zaplanowanie prac zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem i możliwościami.” dodaje dyrektor zarządzający Protan UK, Fraser Maitland. „Nasze oprogramowanie pozwala na wybór materiałów, elementów mocowania oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów na dachy remontowane. Istnieje także możliwość porównywania między sobą różnych technik układania membran. Program ocenia także wszelkie możliwe utrudnienia, które mogą wystąpić w trakcie remontu. Nasze membrany zapewniają najwyższą jakość i trwałość remontowanego dachu, a także pełną kompatybilność z każdym typem pokrycia dachowego. Przy tym klient ma pewność, że remont zostanie przeprowadzony w zakładanym czasie, niezależnie od panujących warunków pogodowych.”

Dzięki dostępnemu programowi Proplan, który nie tylko umożliwia planowanie zakupów materiału, ale także ocenę potrzebnego czasu do wykonania montażu, wykonawcy mogą być pewni, że razem z firmą Protan ich praca jest znacznie bardziej wydajna i efektywna.