Centrum Logistyczne 7R Logistic Kraków z rozwiązaniami Protan Polska

Protan Polska dostarczył swoje rozwiązania dachowe pod realizację pokrycia dachowego Centrum Logistycznego 7R Logistic Kraków - Kokotów. Łącznie dla tego dewelopera Protan dostarczył prawie 100 000 m2 membran dachowych. Wykonawcą jest spółka Trasko-Inwest.

Na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej powstała kolejna inwestycja. Lokalizacja krakowskiego Parku Logistycznego w Kokotowie znajduje się we wschodniej części obwodnicy Krakowa i sąsiaduje z autostradą A4. Obiekt o łącznej powierzchni 14 000 m2, należący do 7R Logistic został oddany do użytku w styczniu br.. W planach dewelopera 7R, jest stworzenie w Kokotowie Parku Logistycznego o powierzchni 150 000 m2.

Dostawcą rozwiązań dachowych jest Protan Polska Sp. z o.o.. Membrany dachowe Protan, zapewniają możliwość pokrycia dachów o najbardziej skomplikowanym kształcie, kącie i nachyleniu połaci. Wyróżnia je wysoka estetyka i prosty montaż przy użyciu minimalnych wymagań sprzętowych, spełniając tym samym wymogi w zakresie jakości, elastyczności i zdolności adaptacji.

Łącznie dla dynamicznie rozwijajcego się dewelopera 7R Logistic SA, nowoczesna technologicznie spółka Protan, dostarczyła prawie 100 000 m2 rozwiązań dachowych.